ARNY CLUB

ARNY CLUB
ARNY CLUB 0 5 0

Priemer 0 Hodnotenie

Vaše hodnotenie

Garbiarska, Liptovský Mikuláš 031 01

0907859357, 044/5541

Fitness&relax centrum ARNY CLUB je komplexné centrum poskytujúce služby v oblasti športu, relaxácie a krásy pre všetkých, ktorí sa chcú venovať zdravému životnému štýlu v spojení s relaxom

Typ:
Služby
Kategórie:
Kľúčové slová:
Hlavné info

Fitness&relax centrum ARNY CLUB je komplexné centrum poskytujúce služby v oblasti športu, relaxácie a krásy pre všetkých, ktorí sa chcú venovať zdravému životnému štýlu v spojení s relaxom.

Centrum v dnešnej podobe funguje od roku 2004, kedy sa fitness centrum ARNY CLUB presťahovalo z okrajovej časti mesta priamo do centra Liptovského Mikuláša na 3. poschodie OC HYPERNOVA a rozšírilo svoje služby na celkovej ploche 1000m2. K týmto priestorom patrí aj parkovisko, ktoré môžu všetci zákazníci fitnes&relax centra využívať zadarmo.

S celkovou cvičebnou plochou 400m2 je ARNY CLUB moderné a rozlohou najväčšie fitness centrum na Liptove. Je vybavené kardio a posilňovacími zariadeniami americkej značky LIFE FITNESS, svetového lídra v komerčných fitness zariadeniach.

Prílohy
  • IČO:
  • 36393975

Videá

Gzoznam.sk, prehľadný, triedený a kontrolovaný katalóg firiem a živnostníkov. Katalóg plný funkcií a prekvapení. Register firiem, ktorý sa neustále zlepšuje.

Prihláste sa na odber newsletteru.

Odporúčané firmy

Losstav

K základom spokojného bývania ...

Velkoobchod MFP papier

Hlavnou činnostou našej firmy ...

Overené zákazníkmi

Nábytok Rosina

Hlavnou činnostou našej firmy je vypraco...

Velkoobchod MFP papier

Hlavnou činnostou našej firmy je vypraco...

Stavebná firma Scandi Haus SK

Scandi Haus SK s.r.o. je poprednou spolo...