Sexuálna abstinencia vo vzťahu? Nikdy!

Aj vy to poznáte? Raz ste unavení, inokedy nemáte chuť alebo má žena svoje dni, máte pred sebou ešte veľa povinností a do postele odpadnete mŕtvi, jednoducho si odopierate to, čo je príjemné a čo potrebuje každý – ľudské zblíženie, sex.

Aj vy to poznáte? Raz ste unavení, inokedy nemáte chuť alebo má žena svoje dni, máte pred sebou ešte veľa povinností a do postele odpadnete mŕtvi, jednoducho si odopierate to, čo je príjemné a čo potrebuje každý – ľudské zblíženie, sex.
Ale čo ak to chýba? Kde môže byť chyba? Alebo je to len ignorácia signálov?

Muži

Vraví sa, že muži sú oveľa jednoduchší ako ženy – keď sú hladní, sú nahnevaní a nervózni. Keď sú smädní, sú nahnevaní a nervózni. Keď nemajú dostatok zábavy, sú nahnevaní a nervózni a keď nemajú dostatok sexu – tak sú takí nahnevaní a nervózni, akoby boli hladní, smädní a nemali dostatok zábavy v živote.
Je to poznať už na komunikácii s kolegami, rodinou, známymi a jediní, komu sa možno priznajú, že pociťujú absenciu sú kamaráti na pive po náročnom pracovnom dni.
Ženy, ak váš priateľ, partner alebo manžel po vás šteká napriek tomu, že ho chválite za každú výplatu po dobrej trojchodovej večeri a dlhej vychádzke s kamarátmi, vrhnite sa na posteľ v krásnom negližé a zavolajte ho na „dezert“. Na druhý deň vás bude zas milovať o kúsok viac a rozhodne to nenechá len tak, bez vrátenia.

Ženy

Pranie, žehlenie, pracovné povinnosti, celá domácnosť ako po výbuchu a vy to dáte do poriadku za pol hodiny a potom ešte zabehnete do fitka, aby ste sa páčili partnerovi stále viac, vrátite sa domov a odpadnete polomŕtva do kresla. Ale keď vidíte toho svojho, tak dostanete chuť na ešte trochu fyzickej aktivity. Prídete k nemu, objímete ho, dáte mu pusu a on vás poprosí o ďalšie pivo z chladničky? Ktorá žena by potom mala ešte chuť? To si radšej vleziete do vane s knihou a šup do postele, nech sa nabijete na ďalší hektický deň.
Chlapi, čudujete sa, keď je na druhý deň v celej domácnosti ticho a nemáte pripravené raňajky? Snažila sa vás zviesť do postele a vám viac záležalo na sebe. Tak to napravte, spravte niekedy niečo romantické, kúpte ružu (stále efektívna gýčová maličkosť), pozvite ju na večeru alebo sami navarte večeru (bez toho, aby ste zdemolovali a zašpinili celú kuchyňu) a potom ju na rukách odneste do spálne. Na druhý deň ráno budete ako znovuzrodení a hlavne spokojní na oboch stranách.

Keď je to také jednoduché, prečo si nedopriať túto pozemskú slasť čo najčastejšie? A hlavne, keď sex tak úžasne zdvíha náladu? Veď to robíte pre svoje fyzické a psychické zdravie. :)

Gzoznam.sk, prehľadný, triedený a kontrolovaný katalóg firiem a živnostníkov. Katalóg plný funkcií a prekvapení. Register firiem, ktorý sa neustále zlepšuje.

Prihláste sa na odber newsletteru.

Odporúčané firmy

Losstav

K základom spokojného bývania ...

Velkoobchod MFP papier

Hlavnou činnostou našej firmy ...

Overené zákazníkmi

Nábytok Rosina

Hlavnou činnostou našej firmy je vypraco...

Velkoobchod MFP papier

Hlavnou činnostou našej firmy je vypraco...

Stavebná firma Scandi Haus SK

Scandi Haus SK s.r.o. je poprednou spolo...