Opití abstinenti

 
V lotyšskom meste Daugavpils otvorili skutočne netradičné protialkoholické sanatóriu, ktoré využíva najme miestna smotánka a celebrity. Začali ich liečiť od závislosti od alkoholu úplne prevratnou doteraz neznámou metódou. Spočíva v postupnom a veľmi miernom znižovaní promile alkoholu v krvi pacientov. Tí si pri nástupe do liečby dobrovoľne pod dohľadom skúseného lekárskeho personálu navodia ťažkú opitosť s cca 3,4 promile alkoholu. Hneď potom odovzdajú približne väčšinu svojej alkoholickej krvi a dostanú transfúziou adekvátne množstvo krvi čistej bez alkoholu.
Ich opitú krv uschovajú v tzv. odzvykacích chladiarenských bankách. Z nich denne dostávajú autotransfúziu, čiže do ich žíl prúdi krv s alkoholom. Dávka alkoholizovanej krvi sa postupne zmenšuje. Pacient v protialkoholickej liečebni tak je úplne mimo abstinenčných šokov a od závislosti od alkoholu sa vylieči zhruba za 14 dní.

Gzoznam.sk, prehľadný, triedený a kontrolovaný katalóg firiem a živnostníkov. Katalóg plný funkcií a prekvapení. Register firiem, ktorý sa neustále zlepšuje.

Prihláste sa na odber newsletteru.

Odporúčané firmy

Losstav

K základom spokojného bývania ...

Velkoobchod MFP papier

Hlavnou činnostou našej firmy ...

Overené zákazníkmi

Nábytok Rosina

Hlavnou činnostou našej firmy je vypraco...

Velkoobchod MFP papier

Hlavnou činnostou našej firmy je vypraco...

Stavebná firma Scandi Haus SK

Scandi Haus SK s.r.o. je poprednou spolo...