Zlaté striebra alebo strieborné zlatíčka?

Včera Slovensko zažívalo druhú vlnu eufórie – chlapci nám priniesli striebro!!!

Včera Slovensko zažívalo druhú vlnu eufórie – chlapci nám priniesli striebro!!!
Ich prílet o 13.30 bol avízovaný v médiách a fanúšikovia si nechceli nechať ujsť príchod našich šampiónov. Na letisku ich čakalo niekoľko stoviek ľudí v dresoch, s vlajkami a šálami, s úsmevom na tvári a skandovali.

Ešte pred príletom tipovali, kto vystúpi z lietadla ako prvý – či kapitán mužstva, Zdeno Chára, alebo tréner Vladimír Vůjtek. Zo záberov, ktoré nám sprostredkovali média, sme hneď spozorovali číslo 33 na drese už medzi dverami. Ako prvý vyšiel z lietadla náš kapitán, ktorý bol podporou celému tímu, Zdeno Chára. Usmieval sa a celý národ mohol vidieť, že sa mu zračí v očiach šťastie. Zišiel zo schodov a za ním celý náš tím a tréneri. Dav skandoval ĎAKUJEME a VY STE NAŠI MAJSTRI!

Hokejisti nastúpili na špeciálne upravený autobus s otvorenou strechou a vydali sa na cestu Bratislavou. Po okraji cesty stáli fanúšikovia a nedočkavo čakali s fotoaparátmi v ruke, aby ich zahliadli aspoň na malý okamih. Na niektorých úsekoch nemohli prejsť osobné autá, pretože ľudia sa zhromažďovali aj v strede ciest. Odparkovali autá a čakali taktiež na prechod hokejistov.

Mne osobne sa podarilo počkať si na nich pri Polus City centre a odfotografovať si ich zblízka. Predbehla som ich a dostala som sa úplne k autobusu, zo všetkými som si podala ruku a zakričala svojím zachrípnutým hlasom ďakujeme! Všetci boli vysmiati a bolo vidieť, ako úprimne sa tešia z toľkej účasti. Na námestie sa dostali s veľkým oneskorením, ale tisíce ľudí na nich trpezlivo čakali, spievali hokejovú hymnu Nech Bože dá a po viac ako hodinovom meškaní sa ozývalo celé mesto hlasným ĎAKUJEME!
Nechýbala ani spomienka na zosnulého Paľa Demitru, ktorý sa na tomto šampionáte už nemohol zúčastniť. Naši chlapci mu preto toto striebro darovali a sami povedali, že stál nad nimi a zvrchu im držal palce.
Nejeden človek si poplakal dojatím, veď sme prekvapili všetkých. Chlapci chceli získať aspoň kvalifikáciu na olympiádu a nakoniec sme získali strieborné medaily, ktoré sú pre nás zlatom.

CHLAPCI, ĎAKUJEME!!!

Gzoznam.sk, prehľadný, triedený a kontrolovaný katalóg firiem a živnostníkov. Katalóg plný funkcií a prekvapení. Register firiem, ktorý sa neustále zlepšuje.

Prihláste sa na odber newsletteru.

Odporúčané firmy

Losstav

K základom spokojného bývania ...

Velkoobchod MFP papier

Hlavnou činnostou našej firmy ...

Overené zákazníkmi

Nábytok Rosina

Hlavnou činnostou našej firmy je vypraco...

Velkoobchod MFP papier

Hlavnou činnostou našej firmy je vypraco...

Stavebná firma Scandi Haus SK

Scandi Haus SK s.r.o. je poprednou spolo...