Jedinečný projekt vyzýva navariť si vlastné pivo!

 
Každé pivo na svete sa varí z troch základných surovín, a to jačmenného sladu, chmeľu a vody. V pivovare Šariš však veria, že ich pivo obsahuje aj štvrtú špeciálnu esenciu, srdce, ktoré mu dodávajú práve ľudia. Preto Slováci dostali prvýkrát v histórii jedinečnú možnosť uvariť si pivo presne podľa svojej chuti.
Pivovar Šariš ponúkol fanúšikom dobrého piva možnosť rozhodnúť o tom, ako bude chutiť ich ďalšia limitovaná edícia. Na stránke https://www.saris.sk/priloz-srdce-k-dielu. si všetci dospelí, ktorí majú chuť uvariť si pivo podľa seba, môžu vyskúšať celý výrobný proces. Stačí, ak postupne prejdú piatimi jednoduchými krokmi.
Každý si najprv nastaví parametre svojho vysnívaného piva, konkrétne jeho stupňovitosť, farbu, horkosť, plnosť či dodatočné chmelenie za studena. Celý systém je veľmi jednoduchý a navrhnutý tak, aby sa každý mohol stať na 5 minút sládkom a vedel si vytvoriť presne taký zlatistý mok, po akom jeho srdce túži.
So svojím výsledným pivom sa môžete dokonca pochváliť aj na sociálnych sieťach. Na špeciálne vytvorenej etikete vaši priatelia uvidia všetky vlastnosti a charakteristiky vami vyrobeného piva. To však ešte nie je všetko. Dostali ste na vlastné pivo chuť? Nemusíte sa báť, v pivovare Šariš ho pre vás navaria!
Každé online pivo, každý kúsok srdca, ktorý do piva Slováci vložia, sa zaráta do celkového profilu piva. Podľa tohto receptu začnú v Šarišskom pivovare v druhej polovici júna vyvíjať a reálne variť pivo, ktoré viac slovenským už byť nemôže. Prvá várka špeciality bude slávnostne predstavená na Dni otvorených dverí pivovaru 3. septembra 2016. V nasledujúcich mesiacoch bude dostupná aj na výčapoch v každom dobrom Šariš Pube. Tak hor sa do varenia!
 
Autor: Milan Nemec

Gzoznam.sk, prehľadný, triedený a kontrolovaný katalóg firiem a živnostníkov. Katalóg plný funkcií a prekvapení. Register firiem, ktorý sa neustále zlepšuje.

Prihláste sa na odber newsletteru.

Odporúčané firmy

Losstav

K základom spokojného bývania ...

Velkoobchod MFP papier

Hlavnou činnostou našej firmy ...

Overené zákazníkmi

Nábytok Rosina

Hlavnou činnostou našej firmy je vypraco...

Velkoobchod MFP papier

Hlavnou činnostou našej firmy je vypraco...

Stavebná firma Scandi Haus SK

Scandi Haus SK s.r.o. je poprednou spolo...